Select Your Language: Türkçe English French
 
   
 
Üretim

 

 

GRC ürünleri ince katmanlardan oluşacak halde, cam elyaflarının dağılımı ile ilişkili olarak, birden çok method ile üretilebilmektedir.  El sprayi methodu ile, özel tabancalar vasıtası ile ile kırpılmış elyaflar püskürtme yolu ile beton harcına havada karışır ve kalıba dökülür. Premix püskürtme methodu ile, kırpılmış elyaflar beton harcına önceden karıştırılır ve sonra birlikte püskürtülür. Elle yatırma methodu ile de hasır elyaflar sıkıştırılacak harç katmanları arasına serilir.

Her bir methoddan da kaliteli ürünler elde edilebilir.

 

 

GRC ürünleri, her bir projeye özgü kalıplar marifetiyle oluşturulur. Kalıplar öyle bir üretilmelidir ki, bitmiş ürüne şekil ve doku olarak ters bir etkisi olmasın. Kalıplar, onaylı detay projelerde belirtilen ölçülere ve şekillere tamamen uymalıdır.  

 

CTB prizini aldıktan sonra, ürün dikkatlice kalıptan ayrılmalı, bakımı yapılmalı, kürlenmeli ve sevkiyata değin uygun biçimde istiflenmelidir.

 

El sprayleme metodu ile üretilen CTB, Power Sprays’in Spray Üniteleri kullanılarak üretilmektedir. Üretim süreci, belirli bir Kalite Güvence prosedürüne göre sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir. Bütün ürünler, döküm tarihini, döküm sırasını, ağırlığını ve ürün pozunu kapsayacak şekilde etiketlenmektedir. Böylelikle, taşın karışım formülasyonundan başlayarak kalıplanmasına, priz almasına, bakımına ve testine yönelik tam bir “takip edilebilirlik” sistemi oluşturulmaktadır.    

  Tüm Hakları NOD Yapı'ya aittir. Sitedeki materyaller izinsiz olarak kullanılamaz.
Tasarım & Programlama : Viyola Bilişim Hizmetleri